2034/287
Fem stokke af træ, håndtag af horn og ben samt montering af sølv og sølvplet. 19.-20. årh. L. 76–89. (5)
En stok mangler sko, fremstår med revne i træet. Mindre buler på monteringer. Graveringer. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia (udskudt), 20. august 2020
Vurdering
Hammerslag