2415/32
Barok kabinet af birkerod, front med to døre bag hvilke talrige skuffer samt låge. 18. årh. H. 56. B. 64. D. 35.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Restaureret. Nøgle medfølger ikke.
Ældre malerier, møbler og varia, 8. april 2024
Vurdering
Hammerslag