1803/170
Lang sofa af forgyldt og udskåret træ. Rokokoform, 19. årh.s slutning. L. 210.
Stel med almindelige brugs- og alderstegn. Moderne betræk; god stand.
Ældre malerier og møbler, 15. januar 2018
Vurdering
Hammerslag
12 bud