2435/106
Ubekendt maler, 19. årh.
Portræt af Paul 1. af Rusland. Utydelig signeret 1857. Pastel på papir. Lysmål 15×10.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Ældre malerier, møbler og varia, 26. august 2024
Vurdering
Hammerslag