2015/60
Spillemaskine i kasse af ådremalet træ, låget bemalet med vignet. 20. årh.s begyndelse. H. 16. L. 50. B. 23.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten. Optræksnøgle medfølger. Nøgle til front medfølger ikke.
Ældre malerier, møbler og varia, 6. april 2020
Vurdering
Hammerslag
20 bud