2412/​56

Serveringsbakke af bemalet metal, motiv i form af fiskestangere ved åen. 19. årh.s begyndelse. 61×76.

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder afskalninger.

Ældre malerier, møbler og varia, 18. marts 2024

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag