2412/56
Serveringsbakke af bemalet metal, motiv i form af fiskestangere ved åen. 19. årh.s begyndelse. 61×76.
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder afskalninger.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. marts 2024
Vurdering
Hammerslag