12108/53
Thor Lindeneg (f. København 1941)
Komposition med sprællemand. Sign. Thor Lindeneg. 33/180. Litografi i farver. Bladmål. 65×50. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 25. februar 2021
Vurdering
Hammerslag