2008/256
Samling Elastolin og Lineol figurer i form af cowboys og indianere samt en saloon. Ca. 20 stk.
Skader og mangler. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. februar 2020
Vurdering
Hammerslag
12 bud