2008/​256

Samling Elastolin og Lineol figurer i form af cowboys og indianere samt en saloon. Ca. 20 stk.

Skader og mangler. Fremstår med alders- og brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 17. februar 2020

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

1.050 DKK

12 bud

1.050 DKK
(Autobud) 1.000 DKK
950 DKK
(Autobud) 750 DKK
700 DKK
(Autobud) 650 DKK
600 DKK
380 DKK
360 DKK
340 DKK
320 DKK
300 DKK