12109/​146

Afrikansk maske af delvist bemalet, udskåret træ, Mossi stil. 20. årh. H. ca. 80.

Aldersrelaterede spor.

Kunst, antikviteter & design, 4. marts 2021

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag

340 DKK

340 DKK
320 DKK
300 DKK