2131/723
Loui Michael (f. Vorbasse 1933, d. Rørvig 2022)
Surrealistisk komposition. Sign. på bagsiden Loui Michael 1975. Olie på lærred. 82×100.
Minimal smuds i venstre top. God original stand.
Moderne kunst og design, 3. august 2021
Vurdering
Hammerslag
10 bud