2449/866
de Sede design team
Lænestol med forskydeligt sæde, betrukket med sort bøffellæder. Model DS 47. Udført hos de Sede, Schweiz.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle overfladeridser og mærker.
Vurdering