2449/​866

de Sede design team

Lænestol med forskydeligt sæde, betrukket med sort bøffellæder. Model DS 47. Udført hos de Sede, Schweiz.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle overfladeridser og mærker.

I Aarhus
Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?