1917/​133

Et sæt på tre Chiavari stole af sortmalet træ med forgyldte dekorationer. 19. årh. (3)

Brugsslitage. Ridser og mærker. Mindre afskalninger. Løs i samlingerne.

Ældre malerier og møbler, 22. april 2019

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag