1917/133
Et sæt på tre Chiavari stole af sortmalet træ med forgyldte dekorationer. 19. årh. (3)
Brugsslitage. Ridser og mærker. Mindre afskalninger. Løs i samlingerne.
Ældre malerier og møbler, 22. april 2019
Vurdering
Hammerslag