2006/240
To par lysestager af sølv. Svend Toxværd, 20. årh. Udfyldte. H. 7 og 12 cm. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 3. februar 2020
Vurdering
Hammerslag
16 bud