2442/7064
Børge Mogensen (f. Aalborg 1914, d. Gentofte 1972)
Sæt på tolv Windsorstole af bøg. Model J6. Udført og mærket for FDB. (12)
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker, hak og tørrevner.
Glostrup
Vurdering
951293 |