2442/​7064

Børge Mogensen (f. Aalborg 1914, d. Gentofte 1972)

Sæt på tolv Windsorstole af bøg. Model J6. Udført og mærket for FDB. (12)

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker, hak og tørrevner.

Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?