2148/1018
Lise Malinovsky (f. København 1957)
Figurkomposition. Sign. på bagsiden Lise Malinovsky, 99. Olie på lærred. 33×24.
Proveniens: Galerie Moderne, Silkeborg.
Moderne kunst og design, 30. november 2021
Vurdering
Hammerslag