2039/282
Par franske stager af forgyldt bronze, støbt med putti og bladværk. 19. årh.s slutning. H. 20,5. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 21. september 2020
Vurdering
Hammerslag