2039/​282

Par franske stager af forgyldt bronze, støbt med putti og bladværk. 19. årh.s slutning. H. 20,5. (2)

Fremstår med alders- og brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 21. september 2020

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag