12114/186
Et par stager af sølv, profileret stamme på rundt fodstykke. Udført hos Svend Toxværd. 20. årh. Udfyldte. H. 6. (2)
Almindelig brugspatina, herunder overfladeridser.
Kunst, antikviteter & design, 8. april 2021
Vurdering
Hammerslag