877/758
Harald Engman (f. København 1903, d. sst. 1968)
“Clown Adolf”. Sign. Harald Engman; titel på bagsiden. Olie på pap. Lysmål 29×22.
Malerier, grafik, fotografier, 7. marts 2018
Vurdering
Hammerslag