2439/183
Ubekendt maler, 19. årh.
Lange skygger på en sti i et italiensk landskab. Utydelig sign. Olie på lærred. 49×41,5.
Lærredet er dubleret. Krakeleringer og retoucheringer.
Vurdering
1036003 |