2414/1284
Taske af mørkebrunt læder med gyldne beslag, bambushank, aftagelig skulderstrop, et rum med magnetlukning, en indvendig lynlås lomme og mørkebrunt læderfor. H. 28 x B. 39 x D. 9 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser på læder. Slitage på læderkanter og hjørner. Slitage og afskalning af læder indvendigt. Alle mål er cirkamål.
Smykker og Fashion, 3. april 2024
Vurdering
Hammerslag