2138/758
IKEA
Fire spisestole med stel af bøg, formbøjet ryglæn af birk. Sæde betrukket med brunt farvet skind. Udført og mærket hos IKEA. (4)
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Skind med pletter, smuds samt slitage.
Moderne kunst og design, 21. september 2021
Vurdering
Hammerslag
20 bud