1921/109
Ubekendt maler, 20. årh.
En italiensk familie henter vand ved fontænen. Sign. V. Gaspari. Olie på lærred. 80,5×64,5.
Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier og møbler, 20. maj 2019
Vurdering
Hammerslag