12203/234
Forgyldt svensk spejl. Gustaviansk form, 20. årh.s sidste halvdel. H. 135. B. 50.
Almindelige håndteringstegn.
Kunst, antikviteter & design, 20. januar 2022
Vurdering
Hammerslag