1314/1613
Figurgruppe af porcelæn, dekoreret i farver og guld i form af kavaler og dame. Capodimonte 19. årh. H. 19 cm.
2. sortering. Fremstår med alders- og brugsslitage. Med reparation på hånd. Afslag.
Varia, 4. april 2013
Vurdering
Hammerslag
16 bud