Odd Tandberg (f. Ås 1924, d. sst. 2017)
Uden titel. Sign. Odd Tandberg - 94. Olie på lærred. 151×200. Uindrammet.
Proveniens: Erhvervet direkte fra kunstneren af den nuværende ejer.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt modernart@bruun-rasmussen.dk
Malerier, skulpturer og grafik, 6. marts 2019