2142/96
Par franske regence stager af bronze med rester af forgyldning, rigt dekoreret med blomster og bladværk. 18. årh. H. 27. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag