866/910
Michael Kvium (f. Horsens 1955)
Studie af træer. Antagelig sign. og dateret på bagsiden. Akvarel på papir. Bladstørrelse 25×32,5.
Malerier, grafik & fotografier, 28. september 2016
Vurdering
Hammerslag