1312/534
Lise Malinovsky (f. København 1957)
“Fisk”, 2009. Sign. Lise Malinovsky, betitlet og dateret på bagsiden. Olie på lærred 50×60.
Moderne kunst og design, 19. marts 2013
Vurdering
Hammerslag
22 bud