2439/1610
Louis XVI spillebord af mahogni med beslag af messing. 18. årh.s slutning. H. 75. B. 86. D. 42.
Dette emne handles i fuldmoms
Enkelte ridser og mærker. Brugsslitage.
Fra
i
Vurdering