Michael Kvium (f. Horsens 1955)
“Contemporary Clowns”. Sign. Kvium 16, A.P. 3/7. Udgivet og trykt hos Edition Copenhagen, København. Litografier i farver. Bladstørrelse hver 69×50. (2)
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: modernart@bruun-rasmussen.dk
Malerier, skulpturer og grafik, 4. marts 2020