2232/112
Ubekendt maler, 19. årh.
Marine med sejlskibe ud for kronborg. Sign. V.K. 93. Olie på malepap. 42×65.
Behov for let overfladerensning. Krakeleringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 8. august 2022
Vurdering
Hammerslag
34 bud