2044/252
Stok af sort lakeret ibenholt med greb af sølv. 20. årh.s begyndelse. L. 87 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Graveret.
Ældre malerier, møbler og varia, 26. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag
40 bud