1626/1573
Bakke af sortmalt metal med forgyldt staffering, centralmotiv i farver med to fornemme unge damer, England 19. årh. 69×55 cm.
Aldersrelaterede spor; små krakeleringer.
Varia, 30. juni 2016
Vurdering
Hammerslag
18 bud