2427/287
Carl Fischer (f. Vejle 1887, d. København 1962)
Fra den finsk-russiske vinterkrig. 1940. Sign. Carl Fischer. Olie på plade. 61×72.
Behov for let overfladerensning. Mindre krakeleringer. Enkelte overfladeridser.
Vurdering
Hammerslag
19 bud
119988 (Autobud) | ||
998214 | ||
119988 (Autobud) | ||
998214 | ||
119988 | ||
998214 | ||
229906 (Autobud) | ||
998214 | ||
229906 | ||
808896 (Autobud) | ||
229906 | ||
808896 (Autobud) | ||
229906 | ||
808896 (Autobud) | ||
229906 | ||
808896 | ||
921714 | ||
808896 | ||
998214 |