2440/​2065

Omega

“Constellation” af stål og 18 kt. guld med datovisning. Ref. 598.0003. Lænke af stål og 18 kt. guld omkreds ca. 17 cm. Ø 27 mm. Quartz. 1985.

Originalt garantibevis medfølger.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten. Mangler batteri

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hammerslag

1.800 DKK

1163163 1.800 DKK
912352 1.750 DKK
1163163 1.700 DKK
1054264 1.650 DKK
1163163 1.600 DKK
1054264 1.550 DKK
1163163 1.500 DKK