Corneille (f. Liège 1922, d. Auvers-sur-Oise 2010)
Tre kompositioner. Alle sign. Corneille, hhv. 98, 97 og 91, hhv. XLIX/L, 19/250 og H/C. Litografi og serigrafi i farver. Bladstørrelse 21×13, 31×24 og 40×30. Uindrammet. (3)
Original stand.
946371 | ||
576 | ||
946371 | ||
804502 | ||
946371 | ||
246527 |