2137/​1290

Halskæde af 18 kt guld. L. 80 cm. Vægt ca. 41 g.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Lås er forgyldt.

Smykker og Fashion, 15. september 2021

Vur­dering

15.000 DKK

Hammerslag