2137/1290
Halskæde af 18 kt guld. L. 80 cm. Vægt ca. 41 g.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Lås er forgyldt.
Smykker og Fashion, 15. september 2021
Vurdering
Hammerslag