1608/31
P. S. Krøyer, efter, 20. årh.
“Sommerdag ved Skagens Sønderstrand”. Usigneret. Olie på lærred. 74×100.
“Sommerdag ved Skagens Sønderstrand”, 1884. Hirschsprung.
Ældre malerier og møbler, 22. februar 2016
Vurdering
Hammerslag
21 bud