1847/​146

Orientalsk løber i Tyrkisk Ushak design. 21. årh. Aldrig anvendt. 410×77.

Beverly Hills tæppe ophørssalg(Dette er del 1 af afviklingen af en større mængde tæpper fra et tæppefirma i Beverly Hills, Los Angeles). Tæpperne udbydes til priser under engrosprisniveau.

Dette emne handles i fuldmoms

Ældre malerier og møbler, 19. november 2018

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag

2.000 DKK