1847/146
Orientalsk løber i Tyrkisk Ushak design. 21. årh. Aldrig anvendt. 410×77.
Beverly Hills tæppe ophørssalg(Dette er del 1 af afviklingen af en større mængde tæpper fra et tæppefirma i Beverly Hills, Los Angeles). Tæpperne udbydes til priser under engrosprisniveau.
Dette emne handles i fuldmoms
Ældre malerier og møbler, 19. november 2018
Vurdering
Hammerslag