2144/8
Et par lampeborde med stel af mahogni og aftagelig plade af patineret messing, stemplet hhv. 17 og X50. 20. årh. H. 53. B. 62. D. 52. (2)
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. november 2021
Vurdering
Hammerslag
18 bud