12021/79
Hans Smidth (f. Nakskov 1839, d. Frederiksberg 1917)
Hans Smidth: Landskab. Sign. Hans Smidth. Olie på lærred. Rammemål 35×47. Indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 21. maj 2020
Vurdering
Hammerslag