Foto endnu ikke klar
893/212
Altona spejl af forgyldt træ og nøddetræ, facet slebet spejlglas, udskåret med turtelduer, pilekogger, fakkel og guirlander. 19. årh. H. 130. B. 52.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: furniture@bruun-rasmussen.dk
Møbler, tæpper og varia , 26. februar 2020
Vurdering
Hammerslag