12014/111
Lise Malinovsky (f. København 1957)
Komposition. Sign. Lise Malinowsky, 88, nr. 56/100. Litografi i farver. Bladstørrelse 54×67. Uindrammet.
Intet at bemærke. Har aldrig været indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 2. april 2020
Vurdering
Hammerslag