2441/780
Ingemann Andersen (f. Søllested, Lolland 1929, Søllested, Lolland,1951-)
Sydlandsk bjergparti med by. Sign. Ingemann. Olie på lærred. 55×67.
Krakeleringer.
Vurdering
910371 | ||
1050122 (Autobud) | ||
910371 | ||
1050122 | ||
910371 | ||
817504 | ||
960836 | ||
284530 |