2404/​537

Yoko Ono (f. 1933)

“A Key to Open a Faded Memory”. Sign. Y.O. 92, 38/40. Mixed media. Boks: H. 7. B. 18,5. D. 18,5.

Let patina, herunder en smule smuds og mærker.

Moderne kunst og design, 23. januar 2024

Vur­dering

8.000 DKK

Hammerslag

4.400 DKK

4.400 DKK
4.200 DKK
4.000 DKK