2137/599
Walasse Ting (f. Shanghai 1929, d. New York 2010)
To kompositioner. Begge sign. Ting, 74, hhv. 16/75 og 24/75. Litografier i farver. Lysmål 57×83. (2)
Undersøgt i ramme. Original stand.
Moderne kunst og design, 14. september 2021
Vurdering
Hammerslag
19 bud