186/​51

Morten Schelde (b. København 1972)

Sause Anglaise, 2021. Originallitografi. Signeret og nummereret 15/110. Uden ramme. Mål: 43×33 cm.

Galleripris: 2.000 kr.

Værket er doneret af kunstneren selv.

Auction
Category
Estimate

2,000 DKK

Sold

Price realised

1,650 DKK

45 bids

When Bidder Bid
1155241 (Auto bid) 1,650 DKK
1143462 1,600 DKK
1155241 1,550 DKK
1143462 1,500 DKK
1155241 1,450 DKK
1143462 1,400 DKK
1155241 1,350 DKK
1143462 (Auto bid) 1,300 DKK
1155241 1,300 DKK
1143462 (Auto bid) 1,250 DKK
1009167 1,200 DKK
1143462 (Auto bid) 1,150 DKK
1009167 1,100 DKK
1143462 1,050 DKK
826531 1,000 DKK
950647 950 DKK
1003142 900 DKK
950647 850 DKK
983632 800 DKK
1155241 750 DKK
1156498 (Auto bid) 700 DKK
891881 650 DKK
1156498 600 DKK
1088744 550 DKK
1156498 (Auto bid) 500 DKK
1088744 480 DKK
1156498 (Auto bid) 460 DKK
1003142 440 DKK
1156498 (Auto bid) 420 DKK
1055583 400 DKK
1156498 (Auto bid) 380 DKK
1055583 360 DKK
1156498 (Auto bid) 340 DKK
1055583 320 DKK
1156498 (Auto bid) 300 DKK
1055583 290 DKK
1156498 (Auto bid) 280 DKK
1055583 270 DKK
1156498 260 DKK
1012127 250 DKK
1017685 240 DKK
962585 230 DKK
1156434 220 DKK
1156415 210 DKK
1068637 200 DKK